ایران نت لوگو

ایران نت ارائه دهنده خدمات هاستیگ و دامنه در حوزه فناوری و توسعه اطلاعات با متنوع ترین سرویس ها و خدمات ویژه کسب وکارهای آنلاین در کشور

معرفی افزونه المنتور elementor plugin

افزونه المنتور
فهرست

خلاصه مطالب

افزونه المنتور یکی از بهترین افزونه های کاربردی در وردپرس میباشد با کمترین محدودیت

معرفی افزونه‌ای المنتور

معرفی افزونه المنتور

المنتور یک صفحه ساز وردپرس بوده که در سال‌های گذشته محبوبیت بسیار بالایی را در بین کاربران وردپرس پیدا کرده‌ است. به‌ عبارتی ‌دیگر این افزونه یکی از بهترین صفحه سازهای وردپرس است که در ۲ نسخه المنتور رایگان و المنتور پرو در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. اگر شما عزیزان آشنایی کاملی با این افزونه ندارید تا پایان مقاله همراه ما باشید. زیرا در این قسمت از تاریخچه این افزونه و نوع عملکرد آن صحبت کرده تا بتوانید با دید باز تری نسبت ‌به آن آگاهی پیدا کنید.

المنتور چیست ؟

معرفی صفحه ساز المنتور

افزونه المنتور از جدیدترین تکنولوژی‌هایی است که در حوزه طراحی ساز به ‌وجود امده است. این صفحات خلاقانه‌ای که توسط المنتور طراحی می‌شود به ‌سرعت در دسترس کاربران قرار گرفته و می‌تواند کاربرد بسیار زیادی داشته باشد.

 

۱ لحظه تصور کنید که اگر افزونه المنتور توسط تیم توسعه وردپرس ایجاد نمی‌شد. طراحی صفحات وب‌سایت کار کاملا سخت و پیچیده‌ای و البته زمان‌بر خواهد بود اما با توجه به این افزونه کاربران می‌توانند صفحه سازی ورد پرس و وب‌سایت خود را به شکل ساده و البته حرفه‌ای با امکانات کاملاً بی‌شماری ایجاد کند. استفاده از این افزونه از زمان ظهورش تا به الان به ‌قدری زیاد است که توانسته در بسیاری از شغل‌ها و کارآفرینی ها برای افراد جامعه و پیشرفت چشمگیری را ایجاد کند.

 

در واقع این افزونه امروزه به یکی از اجزای جداناپذیر طراحی وب سایت‌ها تبدیلد‌شده و تمام کسانی که با این افزونه مهارت و آشنایی کاملی را دارند می‌توانند درآمد بالایی نیز کسب کند.

ویژگی‌های افزونه المنتور

همان‌طور که در پاراگراف‌های قبلی بیان شد افزونه المنتور یکی از تکنولوژی‌هایی است که سبب طراحی سایت و با روش‌های آسان و البته حرفه‌ای می‌باشد که دارای مزایای بی‌شماری است که در ادامه مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

مهم‌ترین مزایای استفاده از المنتور عبارت‌اند از:

  • طراحی آسان سایت

 

المنتور باعث راحت بودن طراحی سایت شما می شود. در واقع همه ابزارها و آلمان‌هایی که برای طراحی حرفه‌ای سایت نیاز دارید بدون دردسر در اختیار شما قرار می‌دهد. شما باید تنها انگیزه خود را برای وب‌سایت خود پیاده کنید برای این کار نیازی به کد نویسی ندارید و تنها با خلاقیت خود و ذهنی متفاوت می‌توانید سایت ایده‌آل خود را طراحی کند.

 

  • افزایش سرعت در طراحی وب‌سایت

 

با استفاده از افزونه المنتور سرعت طراحی سایت شما نسبت ‌به سایر پلاگین های صفحه ساز افزایش پیدا خواهد کرد. به ‌عبارت ‌دیگر کاربران قادرند در مدت ‌زمان کوتاهی صفحات استاندارد و البته ابتکار آمیز خود را طراحی کرده و از آن استفاده کنند.

 

  • ایجاد سایتی قدرتمند

 

با استفاده از افزونه المنتور شما می‌توانید هرچه را که در ذهن دارید یا از وب‌سایتی انتظار دارید را پیاده‌سازی کنید. درواقع المنتور این ویژگی را دارد که شما با استفاده از خلاقیت خود تمامی انتظارهایی که از ۱ وب‌سایت دارید را طراحی کرده و آن را میسر کنید.

 

  • دارا بودن امکاناتی بسیار پیشرفته

 

افزونه المنتور دارای امکانات بسیار پیشرفته است که متأسفانه در این مقاله نمی‌توان به‌طور کامل آن را توضیح داد. در مقالات بعد حتما درباره امکانات کاملاً پیشرفته المنتور با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. در آن موقع شما از خودتان خواهید پرسید که این افزونه با داشتن چنین امکانات گسترده‌ای چگونه ساخت دست بشر است.

 

  • گرافیک بسیار پیشرفته

 

گرافیک فوق‌العاده افزونه المنتور این امکان را می‌دهد که کاربران بتوانند صفحات کاملاً جذاب با پس‌زمینه‌های بسیار منحصربه‌فرد را ایجاد کند.

 

  • عدم محدودیت در طراحی سایت

 

شاید این مسله به ذهن بسیاری از کاربران وردپرس خطور کند که این افزونه احتمالاً دارای محدودیت‌هایی است اما شما باید بدانید که المنتور هیچ محدودیتی در طراحی سایت ندارد. به‌ عبارت ‌دیگر تمامی توسعه‌دهندگان المنتور به‌طور پیوسته در حال بروزرسانی آن هستند تا بتوانند تمامی مشکلات و محدودیت‌هایی که دارد را به‌سرعت برطرف کرده و بروزرسانی های جدید را از آن منتشر کنند. به‌همین دلیل است که بسیاری از کاربران المنتور از این افسون کاملاً راضی بوده و محبوبیت زیادی در ذیل بسیاری از طراحان سایت دارد.

 

این به‌روزرسانی شامل قالب‌ها و افزونه ارمنی‌های اورژینال، نسخه‌های جدید، دیگر امکانات است که به تمامی کاربران این امکان را می‌دهد با کمترین وای از این افزونه استفاده کند.

 

آموزش المنتور و به‌کارگیری تمامی امکانات آن در طراحی سایت و آینده درخشان با درآمد بسیار بالایی را برای کاربران فراهم می‌کند که در مقالات بعدی حتماً آموزش المنتور و ابعاد مختلف آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

چرا از افزونه‌ای المنتور در طراحی وب‌سایت استفاده کنیم؟

معرفی صفحه ساز المنتور

در پاراگراف قبلی مزیت‌های استفاده از این افزونه را برای شما عزیزان توضیح دادیم. اما اگر تابه‌حال در استفاده از آن قانع نشده‌اید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا ابعاد مختلفی از این افزونه را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

 

المنتور قابلیت طراحی درگ اند دراپ را دارد. به ‌عبارت‌ دیگر فقط با کشیدن و رها کردن المان‌های جذاب شما می توانید صفحات بسیار زیبایی را برای سایتتون طراحی کنید.

 

این افزونه قابلیت آن را دارد تا طراحی زنده را انجام دهد. به‌عبارت‌دیگر کاربر در حین طراحی نگرانه طرح سایت بعد از انتشار نیست. درواقع شما همان حالت از پیج را خواهید دید که بعد از طراحی پیج و انتشار آن مشاهده خواهید کرد.این افزونه اصلاً نیازی به مهارت کد نویسی ندارد و تمامی نیازهای شما را به‌طور مفید برطرف می‌کند.

 

شما می‌توانید هر آنچه که در ذهنتان است صرف‌نظر از نوع قالب وردپرس و سایت با طراحی استفاده از المنتور براحتی پیاده‌سازی کند. شاید حس کنید که تمامی این توصیفات اغراق‌آمیز بوده اما باور کنید که این افزونه به ‌قدری گسترده و با پیچیدگی‌ها و البته امکانات متنوعی است که دست‌کمی از جادو ندارد.

 

شما می‌توانید این افزونه را با ورودپرس کاملاً سازگار کنید و طرح سایت فعلی خود را حفظ کرده و بعد از ارائه منصور آن را ادامه دهیم.از دیگر مزیت‌های جذاب آن آموزش رایگان المنتور است که کاربران با مشاهده این آموزش می‌توانند طراحی وب‌سایت خود را به‌راحتی و بدون هیچ پیچیدگی انجام نکته بارز دیگر یادگیری این هم‌سن زمان زیادی نمی‌خواهد.اگر شما فرد حرفه‌ای در طراحی وب‌سایت نباشید با آموزش رایگان این افزونه می‌توانید سایت بسیار زیبایی را طراحی کرده و از آن استفاده کنید..

 

المنتپر مدت زیادی نیست که در بازار عرضه‌ شده است اما حدوداً ۳ میلیون وب‌سایت را با این افزونه طراحی کرده و این عدد نشان می‌دهد که توانسته طوفان بسیار منحصربه‌فردی را در ورد پرس ایجاد کند.

 

در المنتور رایگان حدوداً ۱۵۰ الگوی جذاب طراحی‌شده که شما تنها می‌توانید با عوض کردن تم خود خیلی سریع صفحات را آماده کنید. حدوداً ۳۰۰ الگوی آماده نیز در المنتور پرو در دسترس قرار گرفته که برای استفاده از آن باید حق اشتراک داشته باشید.

 

در نسخه پرو این امکانات برای ساخت قالب را دارید که پایین صفحه، پاپ آپ، یا آرشیو الگوهایی را آماده کنید و صفحات مختلفی را در سایت‌های دیگه ازشون بارها استفاده کنید. تفاوت‌های جزئی در المنتور رایگان و المنتور پرو وجود دارد که در مقالات بعدی حتما به‌طور تخصصی آن‌ها را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

افزونه‌ای المنتور برای چه سایت‌هایی مناسب می‌باشد

افزونه‌ای المنتور برای چه سایت‌هایی مناسب می‌باشد

برای ساخت و طراحی سایت با المنتور همه ‌چیز به تخصص شما بستگی دارد. طراحی و پیاده‌سازی همه نوع سایتی مانند شرکتی فروشگاهی، شخصی مجله و خبری و حتی وبلاگ ها با المنتور امکان‌پذیر است. به ‌عبارت‌ دیگر المنتور می‌تواند برای هر نوع سایتی مناسب باشد و شما بر اساس نیاز خود می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید.

آیا المنتور تنها یک افزونه است

المنتور تنها یک افزونه نیست بلکه سرشار از ضمیمه، پلاگین های پیشرفته بوده که در بستر این افزوده ایجاد ایجاد شده‌است و هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی می‌باشد. در واقع هزاران سایت آماده با استفاده از این پلاگین برای دسترسی سریع‌تر و راحت‌تر کاربران است. ورود پرس و سایت های طراحی‌شده با این اووفزونه که هرروز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود باعث شده تا یادگیری و آموزش المنتور هیچ‌گاه به پایان ن‌رسد. زیرا بسیاری از توسعه‌دهندگان آن‌ها بروزرسانی‌های جدیدی از آن با امکانات پیشرفته منتشر می‌کند که نسخه‌های جدید نیز نیاز به آموزش دارد.

سخن پایانی

امروزه در دنیای طراحی سایت که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای ورد پرس است و امکانات زیادی اضافه ‌شده که یکی از آن‌ها همان المنتور می‌باشد که بخش جدا نشدنی از ورد پرس است. این المنتور به‌عنوان ۱ سایت ساز همه‌کاره در ورد پرس معرفی‌شده که امکان طراحی قسمت‌های متنوعی از سایت مانند بدنه، فدر، فوتر و هر آنچه که برای ساخت ۱ وب‌سایت لازم است را ایجاد می‌کند. درواقع در این افزونه هیچ‌گونه بن‌بستی وجود ندارد و همه آن‌ها به صبر و تلاش و البته پشتکار و خلاقیت شما بستگی دارد که تا چه اندازه می‌توانید از امکانات آن استفاده کرده و هر آنچه که در ذهن شما است را پیاده‌سازی کند.

راهنمای طراحی وب سایت

برای موفقیت در سریعترین زمان آماده شوید در صورت نداشتن وب سایت نگران نباشین ما آماده شنیدن صدای گرم شما هستیم . تا بتوانیم بهترین خدمتگذار شما باشیم. 

قبل از هر تصمیمی یک مشاوره تخصصی کاملا رایگان مهمان ما باشید تا بهترین راهکار جهت رشد کسب وکار آنلاین خود را برسی کنید و در صورت تمایل از خدمات و سرویس های ایران نت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

2 پاسخ

  1. ممنون آقای صیفی که آموزش المنتور رو شروع کردید. واقعا منتظر یک دوره آموزشی خوب صفحه ساز المنتور بودیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 5 =