ایران نت ارائه دهنده خدمات هاستیگ و دامنه در حوزه فناوری و توسعه اطلاعات با متنوع ترین سرویس ها و خدمات ویژه کسب وکارهای آنلاین در کشور

مدیریت وب سایت

مدیریت تخصصی وب سایت شما توسط تیم قدرتمند ایران نت​
برسی وب سایت ، رفع نواقص ، استراتژی عملکرد ، مدیریت محتوا و …

نگاهی به

پکیج های ویژه مدیریت وب
سایت ایران نت​

مناسب وب سایت های فروشگاهی

پکیج یک

مناسب وب سایت های
فروشگاهی

بخشی از خدمات ما در این پکیج

ماهانه 5 میلیون تومان

مدیریت وب سایت شرکتی خدماتی

پکیج دو

مناسب وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی و خدماتی

بخشی از خدمات ما در این پکیج

ماهانه 3/5 میلیون تومان

مناسب وب سایت های خدماتی و شخصی

پکیج سه

مناسب وب سایت های خدماتی و شخصی

بخشی از خدمات ما در این پکیج

ماهانه 2/5 میلیون تومان

لطفا قبل از انتخاب هر پکیج از طریق واتس آپ یا تیکت با کارشناسان و مشاوران ما مشورط کنید تا بتوانید بسته به نیاز پکیج مناسب خود را انتخاب کنید. برای سفارش پلن های بیش از یک ماه در صورت نیاز به مدیریت و تعداد محصولات توافق با ایران نت انجام دهید و در ادامه سفارش ثبت کنید .
اختلاف قیمت بین هر پلن بسته به نیاز و کارایی وب سایت شما میباشد .
جزئیات بیشتر

مشاهده بیشتر خدمات بخش مدیریت وب سایت

تمام موارد ذکر شده در پایین شامل انواع پلان های مدیریت سایت
در ایران نت میشود

خرید هاست فروشگاهی از ایران نت

در صورت نیاز به خدمات بیشتر و خارج از لیست میتوانید با مشاوره و برسی کارشناسان خدمات مورد نظر خود را اعلام بفرمایید و در لیست قرارداد قرار دهید .

راهنمای در خصوص مدیریت وب سایت

زمانی که یک وب سایت طراحی میشود مانند متولد شدن یک نوزدا است هرچه سختی قبل از طراحی داشتید جدای هزینه و وقت رو باید کنار بزارید و دیگه نوبت به بزرگ کردن این نوزاد است . که کاری کاملا تخصصی و نیاز به تجربه بسیار دارد .

مخصوصا در دنیای پر از رقابت های ناسالم امروز . اگر بخواهید تجربه یک متخصص در حوزه طراحی و توسعه و همچنین نگاه مارکتینگ متخصصان ما رو پیدا کنید باید سالها وقت بزارید و آزمون و خطا کنید که منطقی نیست برای یک وب سایت یا یک کسب وکار شما خودتان را درگیر بسیاری از پیچیدگیها کنید . 

پس پیشنهاد ما تقسیم وظایف هست . کارهای تخصصی رو به ما بسپارید و تمرکز خودتون رو روی تامین یا ارئه خدمت به خریداران یا مشتریان خود کنید . حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید .تا به بهترین شکل موفقیت را در دنیای آنلاین تجربه کنید.

سوالات متداول

در بیشتر موارد مشابه دیده شده بسیاری از کارفرمایان بعد از اینکه یک وب سایت تهیه میکنند در بخش مدیریت وب سایت دچار مشگلات بسیار زیادی میشوند. مانند پیدا نکردن متخصص واقعی و دلسوز ، یا ناتوانی در تغییرات مهم و کاربردی سایت ، و حتی خیل از مواقع دیده شده سایت های مورد درخواست حداقل های استاندارد رو جهت طراحی و مارکتینگ ندارند و پکیج های مدیریت وب سایت ایران نت به راحتی میتونه به کمک صاحبین وب سایت بیاد .

جواب این سوال کاملا به شرایط وب سایت شما بستگی دارد . که عمری کاملا تخصصی بوده و نیاز به برسی و کارشناسی داره . اما نگران نباشید ما در بیشتر مواقع برای اینکه شما بوجه کمتری رو هزینه کنید سعی میکنیم با پکیج های مدیریت وب سایت بتونیم مشگلات سایت شما رو حل کنیم که نیاز به هزینه زیاد طراحی سایت و کلی برگشت به عقب نداشته باشید . پس پیشنهاد ما تماس با مشاوران متخصص ماست .

شما به راحتی با پر کردن فرم مشاوره یا پیام به واتس آپ مجموعه میتونید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

درخواست مشاوره سریع

با ثبت شماره تماس و موضوع درخواست کارشناسان ما کمتر از 30 دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.