سایت رایگان دندانپزشکی . کد 014

توضیحات کوتاه
با دریافت رایگان وب سایت پزشکی ، مطب ، دندانپزشکی از ایران نت شما میتوانید به راحتی کسب و کار خود را در دنیای آنلاین و کاملا رقابتی دیجیتال رونق ببخشید . با چند کلیک تصاویر و محتوای متنی خود را جایگزین کنید و وب سایت طراحی شده فروشگاهی ایران نت رو به یک وب سایت کاملا شخصی تبدیل کنید .
وب سایت دندانپزشکی ایران نت نیز همانند دیگر وب سایت های طراحی شده توسط تیم ایران نت ، کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو بوده.طراحی وب سایت کلینیک دندانپزشکی شماره چهارده مناسب تمام کسب کارهایی می باشد که در زمینه درمان ، خدمات کلینیکی ، پاره کلینیکی ، پزشکی ، جراحی ، دندانپزشکی ، زیبایی و… فعالیت دارند.زیر ساخت وب سایت کلینیک دندانپزشکی مناسب وقت ملاقات ، رزرو ، معرفی ، پکیج ، تماس و… میباشد.توجه داشته باشید تمام وب سایت های طراحی شده توسط ایران نت به صورت کامل میتوانند شخصی سازی شوند و هیچ محدودیتی برای اجرا وجود نخواهد داشت.
سفارش محصول
دسترسی ها
معرفی

معرفی طرح ویژه ایران نت...

طرح دریافت وب سایت رایگان به همراه هاست یک ساله از ایران نت…

  • ما در این طرح سعی کردیم برای کمک به رشد کسب کارهای کوچک و شروع فعالیت آنها در دنیای آنلاین یک طرح ویژه رایگان در نظر بگیریم.

 

سود این طرح برای ایران نت:

  • پیشرفت و رشد کسب کار شما میتونه باعث همکاری های طولانی مدت بین شما و ما بشود.از این رو به زبان ساده در کنار رشد شما ما نیز رشد خواهیم کرد.

 

خدمات:

  • مالکیت کامل بر وب سایت ، بدون هیچ محدودیتی.
  • ارائه هاست یکساله رایگان مناسب طرح.
  • ارائه آموزش های پایه رایگان جهت شخصی سازی وب سایت.

 

چرا در این طرح شرکت کنیم؟

  • صرفه جویی کامل در هزینه: با شرکت در این طرح حدود 5 تا 40 میلیون تومان از هزینه های طراحی سایت جلو هستید.
  • صرفه جویی در زمان : دریافت سریع وب سایت از 3 ساعت تا نهایت 2 روز . با شرکت در این طرح شما حدودا از 1 ماه تا 6 ما در زمان صرفه جویی کردید.
  • طراحی روز و مدرن : با دریافت وب سایت های ایران نت شما از جدیدترین طراحی های روز و بهینه در وب سایت خود بهره خواهید برد.
  • سئو : به دلیل بهینگی و رعایت نکات اولیه سئو در وب سایت های ما شما اولین قدم جهت دریافت امتیازهای مثبت از موتورهای جستجو را صحیح برداشته اید.
سفارش سریع

لطفا قبل از  خرید کد تخفیف 100% ایران نت رو دریافت نمایید.

برای دریافت کد تخفیف لطفا کد وب سایت مورد نظر خود را به شماره واتس آپ مجموعه ایران نت ارسال نمایید.09192232291

مشاهده سایت

شما میتوانید با کلیک روی دکمه مشاهده سایت در زیر، دمو آنلاین سایت رو به صورت کامل مشاهده نمایید . توجه داشته باشید به دلیل ریسپانسیو بودن وب سایت ابعاد و اندازه ها  یا جایگاه المان ها استفاده شده به نصبت دیوایس شما متغییر خواهد بود . مثال : زمانی که شما از لب تاپ جهت مشاهده وب سایت استفاده می کنید شکل وب سایت با لحظه ای که با موبایل که تصویر کوچکتری دارد تماشا کنید تغییراتی در چیدمان یا اندازه و حتی کم و زیاد شدن بخش ها خواهد داشت.

 

نحوه سفارش
پخش ویدیو
مشاوره تلفنی

لطفا جهت دریافت مشاوره تلفنی درخواست خود را با متن ( درخواست مشاوره دارم به همراه نام و موضوع درخواست به واتس آپ مجموعه ایران نت با شماره 09192232291 ارسال نمایید . ) متخصصان ما در کمترین زمان با شما درتماس خواهند بود.

دسته بندی این محصول
برچسب های محصول

درخواست مشاوره سریع

با ثبت شماره تماس و موضوع درخواست کارشناسان ما کمتر از 30 دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.