پنل پیامکی ایران نت

دریافت پنل پیامکی با تمام امکانات به صورت کاملا رایگان

مدت زمان باقیمانده استفاده از طرح ویژه به صورت رایگان

روزها
ساعت
دقیقه

با استفاده از پنل پیامک ایران نت دیگر نیاز به پرداخت هزینه های سنگین خرید پنل ندارید و تنها هزینه پیام را پرداخت خواهید کرد.

رشد اینستاگرام با پرولینک

قابلیت ارسال کد فعال سازی

قابلیت ارسال کدهای تایید هویت کاربران و تایید شماره موبایل برای ثبت نام کاربران به همراه امکان ارسال رمز عبور یا نام کاربری جهت فراموشی کاربران . امکان استفاده از ماژول جهت انواع وب سایت و اپلیکیشن به همراه ارسال بسیار سریع پیام ها به تمامی شماره های موجود حتی بلک لیست های مخابراتی 

امکان ارتباط کامل در پرولینک

کد خوان و گارانتی چک

شما میتوانید پس از خرید، کد گارانتی کالا را برسی کنید و به کمک ماژول کدخوان یا گارانتی چک، تایید کد گارانتی را برسی کنید . ماژول کد خوان به تازگی مورد استقبال بسیاری از مجموعه ها و شرکت های بزرگ قرار گرفته است .

رشد کسب وکار در پرولینک

پاسخگویی اتوماتیک

امکان چاسخگویی خودکار به پیامک ها، یکی دیگر از امکانات پنل ارسال پیامک انبوه ایران نت می باشد . خیلی از امکانات دیگر مانند منشی پیامکی ، نظرسنجی و مسابقه میتوانند در قبال دریافت پاسخ از کاربر پیامک های از پیش مشخص شده را ارسال کنند

نمایش پست های اینستاگرام در پرولینک

پلاگین و خدمات وب سرویس

وجود افزونه های کاربردی برای CMS های قدرتمند و مشهور دنیا مثل وردچرس ، ووکامرس، پرستیشاپ ، لاراول و… و API های قدرتمند RESTFUL  و SOAP ویژه برنامه نویسان جهت ارتبا به کمک یامک بین خریداران و سامانه و وب سایت های شما و انواع ادمین ها فراهم شده.

خطوط خدماتی و تبلیغاتی

امکان سفارش انواع خطوط اختصاصی خدماتی و تبلیغاتی شما به کمک خطوط خدماتی میتوانید ارسال به بلک لیست نیز داشته باشید.

یک سال هاست رایگان

هاست پر سرعت کشور آلمان میزبان سایت شما خواهد بود مبلغ تمدید سال آینده هاست مبلغ 200 هزار تومان میباشد

امکان سفارش خط ابری

به کمک امکان فروش خطوط ابری میتوانید مدیریت ویژه ای در حوزه ارتباط با مشتریان و استفاده از ویژگی های تلفن های سانترال و انواع پیام های از قبل تعریف شده داشته باشید.

امکان فعال سازی روی وب سایت های ایران نت

امکان فعال سازی سامانه روی تمام وب سایت های طراحی شده ایران نت در انواع طرح های ویژه 

امکان ایجاد ارتباط بین کاربران با پرولینک

خط متناظر تلفن ثابت

عینا مشابه خط تلفن ثابت خود را سفارش دهید و از طریق سامانه با همان شماره به مخاطبین خود پیام دهید

پشتیبانی پرولینک

پشتیبانی تمام وقت

ما به صورت تمام وقت همه روزه حتی در روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم تا به راحتی بتونید کسب وکار خود را رونق ببخشید.

سخن آخر

شما با کمک سامانه های پیامک انبوه میتوانید به راحتی کسب وکار خود را معرفی و رونق ببخشید از طرف دیگر بسیاری از امکانات خدماتی و منحصر به فرد روز رو دریافت کنید که میتونه در اعتبار کسب و کار شما در نگاه مشتری و مخاطبین اثر مطلوبی به جای گذارد. ما برای راحتی کاربران و پایین آوردن هزینه های جاری تصمیم به رایگان کردن پنل پیامک انبوه ایران نت کردیم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی با سفارش این پنل و ریجستر شدن در آن از تمام خدمات پنل پیامک ایران نت استفاده کنید و انشالا رشد خوبی به کسب وکار آنلاین و آفلاین خود دهید. اس ام اس مارکتینگ یک بخش جدایی ناپذیر از کسب وکار های آنلاین و آفلاین بوده و هست و نداشتن سیستم های ارسال قدرتمندی همچون پنل های ارسال اس ام اس ایران نت یک ضعف بزرگ در کسب وکار شما تلقی خواهد شد. از این رو به جای پرداخت هزینه های سنگین خرید پنل های ارسال انبوه میتوانید با استفاده از پنل ایران نت بدون پرداخت هزینه از تمام امکانات ویژه ما بهرمند شوید . منتظر شما هستیم.

نمادهای اطمینان ایران نت

Copyright 2020 irannet
All Rights Reserved.

Designed by: saeidseifi

درخواست مشاوره سریع

با ثبت شماره تماس و موضوع درخواست کارشناسان ما کمتر از 30 دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.